AKTUÁLNĚ NEJNIŽŠÍ CENA 7.880,- Kč

+ učebnice s DVD ZDARMA jako dárek pro každého žáka
Pravidelně nová akční nabídka na facebooku.

JÍZDY PROVÁDÍME PO CELÝ TÝDEN VČETNĚ VÍKENDU, VEČERA  A SVÁTKU

programy ekonom, standatrd, express, VIP u nás si vybere každý

 

POZOR!!! Akce pro všechny uchazeče o skupinu "B". Pokud by se Vám náhodou nepovedla závěrečná zkouška na první pokus autoškole za opravu neplatíte vůbec nic jak za test či jízdu. Chceme tímto dát najevo, že kvalitě naší práce věříme a nehledáme způsob jak klienta uvést v omyl. Žijeme ze své pocitivě odvedené práce. Ne z poplatků za opravy. Toto opatření zavádíme jako jediní v Praze.

 

"B" ekonom cena 7880,- Kč


Doba cca- 4 - 5  měsíců vhodné pro ty kteří nejsou nijak limitováni dobou výcviku zvláště vhodné pro studenty, kteří začínají ještě před dovršením 18ti let. Takže v klidu prodělají s předstihem výcvik a ihned po narozeninách mohou ke zkoušce. Učebnice + DVD zdarma

"B" standard cena 8880,- Kč


Doba cca 4- 8 týdnů  závisí především na časových možnostech klienta. Jedná se o nabídku s vynikajícím poměrem ceny a nabízené rychlosti a flexibility to co se jinde nazývá rychlokurz je u nás standard. Učebnice + DVD zdarma

"B" express + výhoda cena 11890,- Kč


Doba cca 18 - 30 dní /v případě přání klienta lze čas prodloužit/ jedná se o intenzivní formu výcviku, kdy autoškola na hodiny zařazuje žáka přednostně a snaží se o maximální časové přizpůsobení jeho možnostem. Vhodné pro ty, kteří velmi spěchají a mají ev. nějakou omezenou dobu a zároveň málo volnějšího času. V tomto programu si jízdy vybírá klient. Má automaticky nárok na jízdy večer i o víkendech a to přednostně v časech které si určí. Tedy pokud jízdy a konzultace probíhají má žák tohoto programu vždy přednostní výběr. Stejné je to i se závěrečnými zkouškami. Učebnice + DVD zdrarma.

"B" VIP


Určeno pro velmi náročné klienty cena 18900,- Kč - podrobnosti ZDE.

 

Závěrečné zkoušky

První zkouška zdarma
Opravná zkouška z pravidel 0,- Kč
Opravná zkouška z praktické jízdy 0,- Kč


V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.
V cenících nejsou zahrnuty poplatky, které ze zákona hradí žadatel úřadu.

Všechny ceny obsahují kompletní výcvik pro danou skupinu řidičského oprávnění a učební materiály.

Jednotlivé jízdy navíc na přání žáka a kondiční jízdy

Skupina "B" 350,- Kč
Balíček 10x jízda skupina "B" 3.000,- Kč
Skupina "A" 500,- Kč
Skupina "C" 700,- Kč
Skupina "D" 800,- K


Nebojte se zavolejte přátelsky a v klidu Vás uvedeme mezi aktivní řidiče naše autoškola Perucká 1 Praha 2 má ideální polohu jak pro klidné rozježdění i přímé jízdy v nejhustším silničním provozu /Praha1,2,3/ . Jsou možné i kondiční jízdy /pro držitele řidičského průkazu/ o víkendech a svátcích za příplatek 50 Kč na hodinu.