jsme klidní, trpěliví a vztřícní

+ učebnice vám na požádání zapůjčíme. Vše ostatní vysvětlíme při konzultacích a zbytek doplníte samostudiem z aplikací, které Vám doporučíme a předvedeme jejich používání. Autoškola není univerzita tak se teorie ani zkoušky z pravidel nemusíte bát. Vše bude jasné a srozumitelné.
Upozornění: v této době je v autoškolách předepsáno používání respirátoru - jde o nařízení.

Všechny ceny zahrnují kompletní výcvik dle zákona - nezhrnují správní poplatky státu

JÍZDY PROVÁDÍME PO CELÝ TÝDEN VČETNĚ VÍKENDU, VEČERA  A SVÁTKU

programy ekonom, standatrd, express, VIP u nás si vybere každý.

 

 Volejte prosím nová telefoní čísla 601 368 900 nebo 702 054 352 pokud se ozve schránka zanechte kontakt, obratem se Vám ozveme

Časové údaje jednotlivých forem výcviku byly zpracovávány v době před mimořádnou situací a opatřeními souvisejícími s COVID 19. Vzhledem k okolnosti, že nikdo není schopen předpovědět další vývoj vyhlašovaných opatření a omezení. Může a nemusí se tato mimořádná situace odrazit v době trvání výcviků. Toto není v naší  moci předvídat ani ovlivnit. Vy, kteří z nějakého závažného důvodu spěcháte zauvažujte prosím nad programem expres+výhody.  Tyto jsou na těchto stránkách popsány.. Naše autoškola  udělá maximum možného pro všechny z Vás, kteří jste si ji již vybrali,  či to zvažujete. Na toto se můžete na 100% spolehnout.

Tento odstavec zde čtete také proto, že není příjemné si o sobě na internetu přečíst, že jste nespolehliví, protože 1 den něco slíbíte a druhý den stane něco jiného. Bohužel pokud nastane situace, že někdo Vám s okamžitou platností zakáže pracovat, případně provádět zkoušky nedá se s tím nic dělat. Byť Váš osobní názor na opatření je, že je nadbytečné a nelogické. Já jako majitel autoškoly chci věřit. Že zrušením nouzového stavu, spolu s postupným očkováním  všech, kteří budou mít zájem se tento odstavec stane co možná nejdříve zbytečným. Přestože naše autoškola nepropadá COVID hysterii, pro Vaši ochranu v této době je pro Vás k dispozici maximum možného. Sami sobě provádíme pravidelně preventivní testy. V případě Vašeho zájmu poskytneme test i Vám. Avšak nikdy byhom si nedovolili někoho k testování nutit.

 

 

  

"

"B" standard cena   10980,-


Doba cca 4- 8 týdnů  závisí především na časových možnostech klienta. Jedná se o nabídku s vynikajícím poměrem ceny a nabízené rychlosti a flexibility. Jde o individuální výcvik, termíny teorie si vybíráte VY.

"B" výhoda + EXPRES   cena 13980,- Kč


Doba cca 18 - 30 dní /v případě přání klienta lze čas prodloužit/ jedná se o intenzivní formu výcviku, kdy autoškola na hodiny zařazuje žáka přednostně a snaží se o maximální časové přizpůsobení jeho možnostem. Vhodné pro ty, kteří velmi spěchají a mají ev. nějakou omezenou dobu a zároveň málo volnějšího času. V tomto programu si jízdy vybírá klient. Má automaticky nárok na jízdy večer i o víkendech. A to  v časech které si určí, pochopitelně na základě dohody s učitelem jízdy.  Jde tedy o rychlejší a intenzivnější výuku. S přednostním zařazením k závěrečné zkoušce. Pokud je k dispozici více termínů v tomto programu si klient může termín vybrat.

"B" VIP


Určeno pro velmi náročné klienty cena 22000,- Kč - podrobnosti ZDE.

 

Závěrečné zkoušky

První zkouška zdarma
Opravná zkouška z pravidel 400,- Kč
Opravná zkouška z praktické jízdy 600,- Kč


V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.
V cenících nejsou zahrnuty poplatky, které ze zákona hradí žadatel úřadu.

Všechny ceny obsahují kompletní výcvik pro danou skupinu řidičského oprávnění a učební manuály.

Jednotlivé jízdy navíc na přání žáka a kondiční jízdy

Skupina "B" 600,- Kč
Balíček 10x jízda skupina "B" 5000- Kč
Skupina "A" 1500- Kč
Skupina "C" 2000,- Kč
Skupina "D" 2000,- K


Nebojte se zavolejte přátelsky a v klidu Vás uvedeme mezi aktivní řidiče naše autoškola Perucká 1 Praha 2 má ideální polohu jak pro klidné rozježdění i přímé jízdy v nejhustším silničním provozu /Praha1,2,3/ . Jsou možné i kondiční jízdy /pro držitele řidičského průkazu/ a to i o víkendech a svátcích.